Bu Web Sitesi Satılıktır.
serkan.kc@gmail.com

  • Pin It
 • Bebek Çorbaları

  Bebek Yoğurt Çorbası (12 ay)

  Bebek Yoğurt Çorbası (12 ay)

  Bebeğiniz için hep en iyisini isteyen anneler , bu nefis çorbayla bebeğinizin hem damak tadına hemde sağlıklı beslenmesine yardımcı olacaksınız.

  Bebek Sebze Çorbası (10 ay)

  Bebek Sebze Çorbası (10 ay)

  Lifli yapılarıyla sindirime yardımcı sebzelerle, bebeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirip, daha rahat ve mutlu olmasını sağlayacak besleyici bir çorba tarifi.

  Bebek Ispanak Çorbası (14 ay)

  Bebek Ispanak Çorbası (14 ay)

  Her yönden güçlendirici bir etkiye sahip olan ıspanak, dış etkenlere karşı savunmasız olan bebeğiniz için ideal bir koruma kalkanıdır. Bu nedenle bu nefis faydalı çorbayı sık sık uygulamalısınız.

  Bebek Sütlü Şehriye Çorbası (12 ay)

  Bebek Sütlü Şehriye Çorbası (12 ay)

  Anne sütü tereddütsüz bebeğiniz için en faydalısı en besleyicisidir. Özellikle bebeğiniz ek gıdalara başladığında yaklaşık bir yaşından sonra bu nefis sütlü şehriye çorbasını deneyebilirsiniz.

  Bebek Bezelye Çorbası (10 ay)

  Bebek Bezelye Çorbası (10 ay)

  Bebeğiniz için en faydalı sebzelerden biri de bezelyedir. Bezelye bebeğinizin iştahını açarken, uykusunu düzene sokar ve aynı zamanda enerji vererek vücudunu kuvvetlendirir. Bütün bu nedenlerden dolayı bu bezelye çorbasını sık sık uygulamalısınız.

  Bebek Yayla Çorbası (12 ay)

  Bebek Yayla Çorbası (12 ay)

  Her zaman uygulamak isteyeceğiniz, bebeğiniz için hem lezzetli hemde besleyici olan bu çorba, özellikle hastalıklara karşı bebeğinizin mücadele etmesini sağlayarak, bağışıklık sistemini güçlendirecek kurtarıcı bir çorba olacaktır.

  Bebek Mercimek Çorbası ( 8 ay )

  Bebek Mercimek Çorbası ( 8 ay )

  Sofralarımızdan eksik etmediğimiz kırmızı mercimek, demir, folik asit, fosfor ve lif kaynağı olarak oldukça zengin bir besindir. Bu nedenle bebeklerimizin gelişimi için ihtiyacımız olan, yapımı oldukça basit bu faydalı çorbayı uygulamak olacaktır.

  Sütlü Tere Çorbası (7 ay)

  Sütlü Tere Çorbası (7 ay)

  Bebeğimiz, muhtemel hayattaki en kıymetlimiz, en sağlıklı şekilde beslenmesi için hep en iyisini isteriz. Bu nedenle tereddütsüz uygulayacağımız bu sütlü su teresi çorbasını sizlere sunuyoruz. Bilindiği üzere su teresi ülkemizde yetişen ve tüketilen en faydalı bitkilerdendir. Su teresi C ve A vitaminleri yönünden oldukça zengin olmakla birlikte bebeğinizin gelişimi için doğru bir tercih olacaktır.